Anmälningslista

Anmälda till Rally: Mini Smedsvängen

30 sep 2017 - SMK Örkeljunga

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 2
2 Appendix K 5
3 Standard - A-Förare 6
4 Standard - B-Förare 9
5 Standard - C-Förare 11
6 Trimmat - A-Förare 9
7 Trimmat - B-Förare 10
8 Trimmat - C-Förare 10
9 4WD 3
30 Föråkare: Måste vara godkänd av arrangören före anmälan 3
Totalt 68

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Simon Axelsson
Stefan Axelsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 740
SE
1
Sebastian Lindeborgh
Per-Olof Lindeborgh
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 242
SE
2
Magnus Andersson
Sebastian Andersson
SMK Örkeljunga
Talbot Lotus
SE
2
Svante Arthursson
Anders Fransson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 242
SE
2
Göte Karlsson
Stefan Johansson
Hässleholms MK
Laholms MK
Opel Ascona A
SE
2
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
2
Nils Thelin
Oskar Sjöman
Skillingaryds MK
VW 1302 RS
SE
3
Leif Axelsson
Peter Augustinsson
S:a Sunnerbos MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Augustinsson Måleri
SE
3
Jan Bruhno
Carl-Erik Sjöstrand
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Saab 99
SE
3
Thomas Karlsson
Patrik Berglund
S Sunnerbo MK
S Sunnerbo MK
Volvo 940
Augustinsson Måleri
SE
3
Tobias Malm
Bengt Svensson
Anderstorps RC
Anderstorps RC
Volvo 940
SE
3
Bengt Malmgren
Jan Malmgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
3
David Pettersson
Tba Tba
Asarums MS
Volvo 940
Lightspeed Motorsport
SE
4
Einar Fors
Nina Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
4
Björn Hansson
Madeleine Ruud Nilsen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
BMW 318 I
SE
4
Jimmie Karlsson
Karina Karlsson
Olofströms MK
Olofströms MK
Volvo 940
SE
4
Kenth Mattsson
Jonny Jönsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Opel Ascona B
SE
4
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo 940
SE
4
Rolf Arne Nilsson
Jonas Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
4
Simon Nilsson
Vakant
SMK Hörby
Volvo 240
SE
4
Fredrik Persson
Malin Hall
Simrishamns MK
Volvo 940
C Ahlberg Consulting AB
SE
4
Alfred Wigren
Vakant
Simrishamns MK
Volvo 740
Awimex International AB
SE
5
Patrik Ahlstedt
Sebastian Bergsten
Christianstad Racing Club
Christianstad Racing Club
Volvo 240
V.vram Racing
SE
5
Timmie Andersson
Annica Hurtig
Kristianstads MK
Kristianstad MK
Volvo 244
SE
5
Martin Bysén
Robin Davidsson
Ryds MK
Nybro AC
Volvo 244
SE
5
Johan Gunnarsson
Jasmine Ericsson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Volvo 240
SE
5
Jonas Gustavsson
Ulf Olsson
Hässleholms MK
MK Falcon
Volvo 240
SE
5
Tobias Larsson
Mikael Holmgren
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
Larsson Rally
SE
5
Gustav Lindfors
Hässleholms MK
VW Golf
SE
5
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
SE
5
Ulrik Nilsson
Mattias Persson
Dalby MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
5
Tony Persson
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
5
Hampus Ströbeck
Cajsa Andersson
Höörs MK
SMK Helsingborg
Volvo 940
SE
6
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toytota Corolla
SE
6
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona B
SE
6
Peter Holgersson
Ryds MK
Ford Escort MK II
SE
6
K Boalt Johnsson
Jennie Knorrin
Osby MK
Volvo 240
SE
6
Hampus Larsson
Felicia Andersson
Kristianstads MK
SMK Hörby
Honda Civic Type R
Larssonrally
SE
6
Peter Nilsson
Maritha Jakobsson
Simrishamn MK
Simrishamns MK
Opel Ascona
Stefans Däckservice Hörby
SE
6
Göran Olsson
Roger Holgersson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Ford Escort RS2000
SE
6
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Tyringe Bildemontering AB
SE
6
Conny Svensson
Annika Hansen Viberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
7
Björn Borgqvist
Emma Karlsson
Olofströms MK
Olofströms MK
BMW 325
SE
7
Willy Ingemansson
Jonny Carlsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
7
Lars Johnsson
Rebecca Johnsson
Hässleholms MK
Wv Golf
SE
7
Terese Lennartsson
Tomas Gustafsson
SMK Hörby
Simrishamns MK
Opel Kadett
SE
7
Lars Lindberg
Mattias Martinsson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Opel Ascona B
SE
7
Oscar Ljung
Steinar Bakkland
Simrishamns MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta R2T
SE
7
Jimmy Möllerström
Annie Möllerström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
7
Alf Nilsson
Anneli Nilsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
7
Gunnar Olsson
Pilatorpsmk
Volvo 944
Tyringebildemontering AB
SE
7
Dan Skärin
Christer Skärin
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 240
SE
8
Ulf Augustinsson
Hässleholms MK
Peugeot 106 Xsi 1,6
Augustinsson Måleri
SE
8
Andreas Berg
Elin Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
BMW 325
SE
8
Leif Carlsson
Claes-Göran Persson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Toyota Corolla
SE
8
Johan Fast
Fredrik Karlander
Toarps MK
Toarps MK
BMW 325
Ramudden.se
SE
8
Anders Frostensson
Kennie Frostensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Peugeot 306
SE
8
Jörgen Hildingsson
Andreas Lexander
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 242
SE
8
Bo Karlsson
Susanne Ysberg
Ryds MK
Ryds MK
BMW 325
SE
8
Jan Kastenman
Josefine Gråberg
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
8
Peter Lindén
Tomas Lindén
Pilatorps MK
Pilatorps MK
Volvo 240
SE
8
Kevin Möllerström
Isak Lundström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
9
Bertil Carlsson
Alf Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
Mitsubishi EVO Vll
SE
9
Torbjörn Henrysson
Tim Schröder
Teknis MC
Teknis MC
Subaru Impreza
SE
9
Bengt Persson
My Persson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Mitsubishi EVO
SE
30
Magnus Larsson
Jan Larsson
SMK Hörby
Hyllinge MS
Volvo 240
SE
30
Anders Lindén
John-Erik Johnsson
Pilatorps MK
Pilatorps MK
Volvo 940
SE
30
Lars Servin
Peter Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
Team 4240
SE
www.resultatservice.com

Meny

Mini Smedsvängen

30 sep 2017 - SMK Örkeljunga