Anmälningslista

Anmälda till Rally: Mini Smedsvängen

11 aug 2018 - SMK Örkelljunga

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 2
2 Appendix K 5
3 A-Förare - Standard 0
4 B-Förare - Standard 6
5 C-Förare - Standard 11
6 A-Förare - Trimmat 7
7 B-Förare - Trimmat 4
8 C-Förare - Trimmat 3
9 A-Förare - 4WD 2
10 B-Förare - 4WD 0
11 C-Förare - 4WD 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 2
Totalt 42

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Rasmus Bengtsson
Tba
Älmhults MK
Volvo 240
SE
1
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
2
Svante Arthursson
Anders Fransson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 242
SE
2
Joakim Ekstrand
Morgan Möller
Olofströms MK
Olofströms MK
Volvo 142
SE
2
Per Eriksson
Vakant
SMK Örkelljunga
VW 1303
SE
2
Göte Karlsson
Stefan Johansson
Hässleholms MK
Laholms MK
Opel Ascona A
SE
2
Thomas Thelin
Magnus Thelin
BMK Uddevalla
BMK Uddevalla
Fiat 131 Abarth
SE
4
Einar Fors
Nadja Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
4
Josefin Ingvarsson
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Clint Jeffman
Gabriela Jeffman
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Rönneberga Rally Team
SE
4
Jimmie Karlsson
Olofströms MK
Volvo 940
SE
4
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo 240
SE
4
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 240
SE
5
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
5
Frida Andersson
Jonas Andersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Saab 99
SE
5
Timmie Andersson
Benny Mårtensson
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 244
SE
5
Paul Edvinstam
Ola Stenberg
Arlövs MC
Tomelilla MK
Saab 99
Team Graneborg
SE
5
Tobias Ekelund
Gert Ekelund
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Volvo 940
Ekelund motorsport
SE
5
Johan Gunnarsson
Fredrik Asplund
SMK Örkelljunga
Volvo 240
SE
5
Jonas Gustavsson
Ulf Olsson
Hässleholms MK
MK Falcon
Volvo 240
SE
5
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
5
Ulrik Nilsson
Mattias Persson
Dalby MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
5
Tony Persson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
5
Jakob Sandberg
Frida Lindström
Norrahammars MK
Skillingaryds MK
VW Golf
Plombo motor
SE
6
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
6
Eskil Carlsson
Varbergs MK
VW Golf GTI
SE
6
Martin Nilsson
Gotlands MF
Volvo 240
Stefans Däckservice Hörby
SE
6
Bengt Persson
Simrishamns MK
Citroën C2R2
SE
6
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Tyringe Bildemontering AB
SE
6
Ola Schönström
Daniel Ekdahl
Arlövs MC
Lunds AC
Volvo 940
SE
6
Conny Svensson
Annika Hansen Viberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
7
Willy Ingemansson
Jonny Carlsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
7
Lars Lindberg
Annie Lindberg
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Opel Ascona B
SE
7
Jimmy Möllerström
Annie Möllerström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
7
Tommy Nilsson
SMK Hörby
Opel Ascona
Stefans Däckservice Hörby
SE
8
Berndt Holgersson
Peter Lundin
Ljungby MK
Ljungby MK
Opel Ascona B
SE
8
Bo Karlsson
Susanne Ysberg
Ryds MK
Ryds MK
BMW 325
SE
8
Jan Kastenman
Josefine Gråbertg
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 940
SE
9
Bertil Carlsson
Varbergs MK
Mitsubishi EVO Vll
SE
9
Dan Karlsson
Rolf Olofsson
Varberg MK
Varbergs MK
Subaru Impreza STI Prodrive
SE
30
Magnus Larsson
Jan Larsson
SMK Hörby
Hyllinge MS
Volvo 240
SE
30
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Lunds AC
Ford Focus
SE
www.resultatservice.com