Anmälningslista

Anmälda till Rally: Mini Smedsvängen

13 okt 2018 - SMK Örkelljunga

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 1
2 Appendix K 6
3 A-Förare - Standard 2
4 B-Förare - Standard 7
5 C-Förare - Standard 11
6 A-Förare - Trimmat 9
7 B-Förare - Trimmat 8
8 C-Förare - Trimmat 8
9 A-Förare - 4WD 3
10 B-Förare - 4WD 0
11 C-Förare - 4WD 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 4
Totalt 59

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Rasmus Bengtsson
Tba Tba
Älmhults MK
Volvo 240
SE
2
Joakim Ekstrand
Morgan Möller
Olofströms MK
Olofströms MK
Volvo 142
SE
2
Per Eriksson
Karl Andersson
SMK Örkelljunga
Vip
VW 1303
SE
2
Ingemar Johnzon
Alf Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
Opel Ascona B
SE
2
Göte Karlsson
Stefan Johansson
Hässleholms MK
Laholms MK
Opel Ascona A
SE
2
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
2
Nisse Schön
Bengt Ronny Svensson
Tomellila MK
Tomellila MK
Mercedes 190E 2.3 16
SE
3
Göran Adolfsson
Tobias Petersson
Växjö MS
Växjö MS
Volvo 940
SE
3
Bengt Malmgren
Jan Malmgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
4
Einar Fors
Nadja Fors
SMK Hörby
SMK Hörbymk
Peugeot 106
SE
4
Josefin Ingvarsson
Ronnie Pettersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Jimmie Karlsson
Linus Johansson
Olofströms MK
Ryds MK
Volvo 940
SE
4
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo 240
SE
4
Andreas Persson
Fredrik Persson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Volvo 940
Team Lasses Trafikskola Sjöbo
SE
4
Filip Svensson
Peter Larsson
Eslövs MK
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
4
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 240
SE
5
Timmie Andersson
Benny Mårtensson
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 244
SE
5
Johan Fransson
Jacob Fransson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 244
Team Bbg
SE
5
Johan Gunnarsson
SMK Örkelljunga
Volvo 240
SE
5
Jonas Gustavsson
Ulf Olsson
Hässleholms MK
MK Falcon
Volvo 240
SE
5
Anneli Johnzon
Stefan Andersson
Varbergs MK
VW Golf 3
SE
5
Lucas Ljungbäck
Oliver Lennartsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
5
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
5
Ulrik Nilsson
Johan Månsson
Dalby MK
Vip Bil-Bengtsson
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
5
Tony Persson
Hilde Olsson
Simrishamns MK
Tomelilla MK
Volvo 940
SE
5
Laust Petersen
Mads Petersen
Næstved
Ingen
Volvo 240
DK
5
Jimmy Tykesson
Linda Nilsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Opel Ascona B
SE
6
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
6
Eskil Carlsson
Marina Carlsson
Varbergs MK
Varbergs MK
VW Golf
SE
6
Jesper Larsson
Lovisa Kaunitz Odenmalm
Kristianstads MK
Vip
Honda Civic
LarssonRally
SE
6
Martin Nilsson
Malin Lindström
Gotlands MF
SMK Hörby
Volvo 240
Stefans Däckservice Hörby
SE
6
Bengt Persson
Jörgen Gustavsson
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
6
Görgen Persson
Tomas Hallen
Hässleholms MK
Arlövs MS
Volvo 244
Team Tyringe Bildemontering
SE
6
Mikael Rosenberg
Tba
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
6
Conny Svensson
Annika Hansen Viberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
6
Mikael Wereen
Stefan Zander
Hässleholms MK
Hässleholm MK
Ford Escort MKII
SE
7
Bengt-Erik Gillberg
Vakant
Asarums MS
Volvo 240
SE
7
Mikael Ingemansson
Varkant
Hästveda FRC
Volvo 244
SE
7
Willy Ingemansson
Jonny Carlsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
7
Lars Johnsson
Christoffer Roskvist
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
7
Lars Lindberg
Annie Lindberg
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Opel Ascona B
SE
7
Jimmy Möllerström
Annie Möllerström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
7
Tommy Nilsson
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona
Stefans Däckservice Hörby
SE
7
Henrik Thagesson
Mats Lindahl
Nybro AC
Volvo 740
SE
8
Kenny Andersson
Hässleholms MK
VW Golf 2
SE
8
Ulf Augustinsson
John Svensson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Peugeot 106 Xsi 1,6
Augustinsson Måleri
SE
8
Thomas Englund
Cecilia Oxenby
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Volvo 240
SE
8
Robert Goude
Tba
Asarums MS
Toyota Starlet
Lightspeed Motorsport
SE
8
Per-Ivar Pi Hellberg
Peter Lundström
Osby MK
Toyota Corolla GT-I
SE
8
Jan Kastenman
Josefine Gråberg
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
8
Carl Mikaelson
Hans-Peter Picher
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Ford Fiesta ST
Team Gällaryd Rally
SE
8
Tomas Söderberg
Dennis Kullberg
Varberg MK
Asarums MS
BMW 325
Hedströms Motorsport
SE
9
Bertil Carlsson
Varbergs MK
Mitsubishi EVO Vll
SE
9
Leif Johansson
Mikael Wehlin
Hyllinge MS
Hässleholms MK
Subaru Impreza
SE
9
Dan Karlsson
Rolf Olofsson
Varberg MK
Varbergs MK
Subaru Impreza STI Prodrive
SE
30
Magnus Larsson
Jan Larsson
SMK Hörby
Hyllinge MS
BMW 320I
SE
30
Peter Lindén
Tomas Lindén
Pilatorps MK
Pilatorps MK
Volvo 940
SE
30
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Lunds AC
Ford Focus
SE
30
Ulf Olofsson
Marie Eriksson
SMK Örkelljunga
Svedala MK
Ford Escort
SE
www.resultatservice.com