Anmälningslista

Anmälda till Rally: Falsterbo Rallysprint

10 nov 2018 - Trelleborgs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-Förare Standard A 2
2 B-Förare Standard A 1
3 C-Förare Standard A 2
4 A-Förare Standard B 2
5 B-Förare Standard B 1
6 C-Förare Standard B 7
7 A-Förare Trimmat 4
8 B-Förare Trimmat 0
9 C-Förare Trimmat 3
10 A-Förare 4wd 0
11 B-Förare 4wd 0
12 C-Förare 4wd 1
13 Ungdomsrally 2
14 Appendix K 5
Totalt 30

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Hampus Larsson
Sponsorn Forstec
Kristianstads MK
Vip
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
1
Bengt Malmgren
Jan Malmgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
2
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Lunds AC
Ford Focus
SE
3
Paul Edvinstam
Ola Stenberg
Arlövs MC
Tomelilla MK
Saab 96
Team Graneborg
SE
3
Stefan Olofsson
Jan Helgesson
Eslövs MK
Eslövs MK
VW Golf 2
SE
4
Peter Lundell
Anna Lundell
Tomelilla MK
Tomelilla MK
Volvo 242
Lundells Motorsport
SE
4
Ola Wingren
Vakant
SMK Hörby
Volvo 240
SE
5
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 240
SE
6
Timmie Andersson
Charlotta Dahlin
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 244
SE
6
Kristoffer Bengtsson
Mikaela Siewertz
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
6
Bengt Glemander
Per Forsberg
Trelleborgs MK
Kak/s
Volvo 944
SE
6
Ola Kristoffersson
Emma Kristoffersson
Tomelilla MK
Tomelilla MK
Volvo 242
Lundells Motorsport
SE
6
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
6
Martin Mårtensson
Viktor Larsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo
SE
6
Alexander Persson
Linda Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
7
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
7
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona B
SE
7
Pontus Berglund
SMK Hörby
Volvo 940
SE
7
Bengt Persson
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
9
Lukas Hägg
Anton Johansson
Trelleborgs MK
Wäxjö MS
Ford Fiesta R2
SE
9
Jan Kastenman
Josefine Gråberg
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
9
Anders Stenkilsson
Kristian Lindberg
Simrishamns MK
Trelleborgs MK
Mercedes 190 2,3-16
SE
12
Allan Møller
Anja Rasmussen
023
023
Subaru Impreza
DK
13
Oliver Gren
Fredrik Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
13
Karljohan Ingesson
Vip
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
14
Håkan Bercic
Bjarne Eklundh
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 244
SE
14
Benny Damgaard
Kristine Kanstrup
Historisk Motorsport DK
VW Golf GTI
DK
14
Göran Martinsson
Emil Degerman
Älmhults MK
Älmhults MK
Renault 8 Gordini
SE
14
Nisse Schön
Bengt Ronny Svensson
Tomellila MK
Tomellila MK
Mercedes 190E 2.3 16
SE
14
Mats Törjesson
Almida Törjesson
Ryds MK
Ryds MK
VW 1500 S
fridafors bilservice ab f racing
SE
www.resultatservice.com

Meny

Falsterbo Rallysprint

10 nov 2018 - Trelleborgs MK