Anmälningslista

Anmälda till Rally: Marknadsnatta

27 okt 2018 - V:a Östergötlands MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Klass 1. A/B/C 4 WD 15
2 Klass 2. A 2 WD 39
3 Klass 3. B 2 WD 27
4 Klass 4. C 2 WD 13
5 Klass 5. A/B GrF + VOC Mekonomen Rally + Gr N 0-1400 + R1B 25
6 Klass 6. C GrF + VOC Mekonomen Rally + Gr N 0-1400+ R1B 11
7 Klass 7. 7 A/B/ Gr E+ R1A 6
8 Klass 7. 7 C. C GR E+R1A 10
9 Appendix K -81 A/B/C 2WD (SRC) 13
10 Klass 9. Ungdomsrally 11
11 KRC klass 1 -61 0
13 KRC Klass 3 0-1300cc 62-65 5
14 KRC Klass 4 1300-1600cc 62-65 4
15 KRC Klass 5 1600cc-> 62-65 9
17 KRC Klass 7 66-71 13
18 KRC Klass 8 72-75 21
19 KRC Klass 9 76-81 18
20 KRC Klass 10 82-90 2
21 Klass 10. Debut 2
30 Föråkare 5
Totalt 249

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
David Dannevall
Patrick Sjödahl
Värmdö BK
Värmdö BK
Mitsubishi EVO
SE
1
Roland Eliasson
Reine Lundqvist
Östgöta Bilsportförening
Östgöta Bilsportförening
Mitsubishi Lancer EVO VI
SE
1
Johnny Ericsson
Mälaröarnas MK
Mitusbishi EVO
SE
1
Anton Eriksson
Lars Andersson
SMK Sundsvall
SMK Trollhättan
Skoda Fabia R5
SE
1
Christoffer Haglund
Patrik Johansson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Mitsubishi EVO7
JP Racing
SE
1
Mikael Hallqvist
Ronnie Maxe
Finspång MS
Finspång MS
Mazda 323 4*4
SE
1
Johan Holmberg
Christoffer Bäck
Gotlands MF
SMK Hedemora
Ford Fiesta R5
SE
1
Jacob Jansson
Stefan Gustavsson
Siak
Siak
Mitsubishi EVO X R4
DA Transport AB Grängesberg
SE
1
Magnus Johansson
Roger Lindblad
Älvbygdens MK
Älvbygdens MK
Mitsubishi EVO VII
SE
1
Åke Kjellgren
Elinor Thörnberg
Gränna MK
Vetlanda RRC
Mitsubishi EVO 7
SE
1
Joakim Längberg
Dennis Noren
Linköpings MS
V:a Östergötlandmk
Mitsubishi EVO VII
SE
1
Andreas Pettersson
Tobias Olsson
Norrköpings MK
Norrköping MK
Mitsubishi EVO
SE
1
Jari Saarinen
John Stigh
MSK Kvarnvingarna
V:a Östergötlands MK
Ford Fiesta
SE
1
Kenny Stavbom
Mikael Johansson
MK Speed
Ludvika MS
Ford Fiesta R5
SE
1
Örjan Vahlund
Christer Carlsson
Sigtuna RC
Katrineholm MK
Subaru Impresa
Björkmans Rally Team
SE
2
Mats Andersson
Matttias Edvardsson
MK Kinda
Linköping MS
Peugeot 307
Team Appelskogsbil AB
SE
2
Robert Andersson
Carl-Gustaf Karlsson
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Peugeot 208
Allbilservice I Eskilstuna
SE
2
Kent-Ola Björklund
Daniel Olsson
Kent-Ola Björklund
Likenäs MK
Volvo 240
SE
2
Bengt-Inge Blom
Tommy Blom
Offerdals MK
Finspångs MS
BMW 325
SE
2
Niklas Blomkvist
Per Wiksten
Munkfors MC
MK Ratten
Volvo 242
SE
2
Urban Borg
Joakim Storm
Vetlanda RRC
Nässjö MK
Volvo 940
SE
2
Daniel Brorson
Timmy Berntsson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
BMW M3
SE
2
Mats Bäck
Madelene Buskas
SMK Hedemora
Gotlands MF BK
Opel Ascona
SE
2
Anders Bäfve
Erik Davidsson
Rasbo MK
Almunge MK
Volvo 240
SE
2
Anton Claesson
Anton Geijersson
Grimslövs MS
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
2
Lars Engström
Gunnar Flodén
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 940
Jerrys Motorsport
SE
2
Fredrik Eriksson
Kristoffer Nordlund
Katrineholms MK
SMK Nyköping
VW Golf
SE
2
Jimmy Eriksson
Henrik Lundgren
Tjust MK
Tjust MK
Volvo 940
SE
2
Per Eriksson
Tobias Gunnarsson
Emådalens MK
Emådalens MK
Volvo 940
Eriksson taxi kristdala
SE
2
Robert Eriksson
Jens Thapper
Eskilstuna MK
SMK Motala Bil
Renault Clio R3
Team Hertz
SE
2
Andreas Frölander
Millan Nilsson
Gotlands MF BK
Gotlands MF BK
Citroën ZX
SE
2
Thomas Grönberg
Mikael Johansson
Oskarshamns RRC
Älmhults MK
Volvo 940
SE
2
Tobias Gustafsson
Sofia Johansson
Ydre MK
Ydre MK
Volvo 940
Team "korvgubben" Motorsport
SE
2
Tobias Göransson
Tba
Boxholms MK
Volvo 940
SE
2
Thomas Hansson
Mikael Håkman
Munkfors MC
Forshaga MC
Volvo 940
SE
2
Peter Holgersson
Danny Holgersson
Ryds MK
Ryds MK
Ford Escort MK II
MP5 Sweden AB
SE
2
Niklas Hägg
Vakant
SMK Hälsinge
VW Golf
L. Häggs Bildemontering AB
SE
2
Jocke Irebrand
Kimmo Paavilainen
Vallentuna MK
Vallentuna MK
Peugeot 206
SE
2
Martin Jakobsson
Lisa Jonasson
Kolsva MS
Filipstads MC
Opel Corsa B
SE
2
Anders Johansson
Peter Andersson
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 940
SE
2
Simon Johansson
Fredrik Peterson
Munkfors MC
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
2
Emil Karlsson
Jessica Larsson
Hällefors MK
Rasbo MK
Volvo 940
Kjellbergs ab
SE
2
Simon Karlsson
Tobias Steen
Gullabo RC
Gotlands MF BK
Volvo 940
Ns Allservice 072-3198040
SE
2
Stefan Kemle
Mikael Carnklev
SMK Valdemarsvik
Östgöta BSF
Volvo 940
SE
2
Lukas Kindgren
Martin Hugosson
Åtvidabergs MK
Tjust MK
Volvo 242
Klädhuset I Falerum
SE
2
Mats Larsson
Mikael Johansson
Fagersta MK
Fagersta MK
Toyota Corolla
SE
2
Per Löfqvist
Ulrik Gustavsson
Kinds MK
Nässjö MK
BMW M3
SE
2
Michael Nilsson
Kjell Persson
Åtvidabergs MK
Åmål MK
Ford Escort
SE
2
David Pettersson
Julia Thulin
Asarums MS
SMK Hörby
Toyota Starlet
Lightspeed Motorsport
SE
2
Tomas Lången Pettersson
Toni Sundkist
Gangärde RRC
SMK Motala Bil
Ford Escort MK2
Tractive AB
SE
2
Daniel Röjsel
Tba
SMK Dala Falun
Opel Corsa
SE
2
Johan Svensson
Terje Plomèn
SMK Valdemarsvik
SMK Valdemarsvik
Volvo 240
SE
2
Yngve Tjörnbo
Anders Tildenyr
Tjust MK
Vimmerby MS
Volvo 940
SE
2
Håkan Wisti
Caroline Taman
Fagersta MK
Fagersta MK
VW Golf
Wisti Motorsport
SE
3
Alexander Andersson
Kristoffer Ringström
MK Kinda
Fjugesta MS
Volvo 940
SE
3
Markus Andersson
Mikael Pettersson
SMK Hälsinge
Järbo MK
Volvo 242
SE
3
Andreas Axelsson
Jonas Bergman
Grimslövs MS
Älmhults MK
VW Golf III KitCar
JERRYS MOTORSPORT
SE
3
Fredrik Bergman
Sofia Johnson
Linköpings MS
Linköpings MS
Volvo 940
SE
3
Joakim Björnsson
Andreas Peters
Kolsva MS
Kolsva MS
Peugeot 306
SE
3
Hans Bååth
Andreas Sigfridsson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
BMW M3
SE
3
Thomas Bönnemark
Kent Johansson
SMK Nyköping
BMW Sport Club
Volvo 940
SE
3
Erik Corell
Emil Corell
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 940
SE
3
Andreas Ekström
Lars Jansson
V:a Östergötlands MK
Åtvidabergs MK
Volvo 940
Team Slägghammar´n
SE
3
Jimmy Ekström
Emil Wretemark
V:a Östergötlands MK
Linköpings MS
Volvo 940
Team Slägghammar´n
SE
3
Andreas Elfver
Sofie Elfver
Gränna MK
Gränna MK
Volvo 240
SE
3
Pontus Florin
Marcus Jansson
Eskilstuna MK
Storfors MK
Honda Civic R3
SE
3
Pher Göransson
Boxholms MK
Volvo 940
SE
3
Johannes Haraldsson
Kevin Athley
Hässleholms MK
Växjö MS
Toyota Corolla
SE
3
Mårten Hearthly
Maths Johnsson
MSK Kvarnvingarna
Ydre MK
Volvo 940
Tornby Bilteknik AB
SE
3
Emil Johansson
Andreas Andersson
SMK Motala Bil
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
3
Jim Johansson
Pontus Johansson
Falköpings MK
Falköpings MK
Citroën C2 R2
SE
3
Kent Johansson
Andreas Karlsson
Falköpings MK
Falköpings MK
Volvo 240
SE
3
Andreas Jonsson
Magnus Jonsson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 242
SE
3
Marcus Norgren
Michael Norgren
Västerås MS
SMK Köping
Volvo 242
SE
3
Henrik Oscarson
Roger Lindholm
MSK Hammaren
Västerås MS
Saab 9-3 Ss
SE
3
Andreas Sandin
Stefan Gustafsson
Flens MS
Björkviks MC
VW Golf MK II
SE
3
Mikael Wallon
Robin Hallman
Kolsva MS
Kolsva MS
Volvo 242
SE
3
Joakim Wiberg
Christian Rosén
Linköpings MS
Åtvidabergs MK
Volvo 940
SE
3
Erik Wiklund
Marcus Marin
Älvbygdens MK
Älvbygdens MK
Volvo 244
SE
3
Tobias Wärnström
Emil Johansson
Ydre MK
Ydre MK
Saab 93
SE
3
Albin Ählman
David Johansson
SMK Valdemarsvik
MK Ramunder
Volvo 240
SE
4
Simon Axelsson
Björn Johnsson
Älmhults MK
Hässleholms MK
VW Golf 2
Rallyshop Motorsport
SE
4
Jonas Björk
Lars Persson
MK Team Westom
MK Team Westom
VW Golf 2
SE
4
Johnny Ekeflo
Mattias Lago
Team Skogsåkarna
Team Skogsåkarna
VW Golf 3
SE
4
Niclas Fransson
Mikael Svensson
Tibro MK
Tibro MK
Ford Focus
SE
4
Niclas Fredriksson
Jörgen Åhlin
Sigtuna RC
BMW E36
SE
4
Kristoffer Gustavsson
Viktor Niemistö
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Volvo 940
C6 Rallyteam
SE
4
Tim Hammarström
Ditte Hammarström
Älmhults MK
Älmhults MK
Ford Fiesta ST
SE
4
Adam Håkansson
Robert Goude
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
Lightspeed Motorsport
SE
4
Dan Jonsson
Tim Månsson
Teamskogsåkarna
Teamskogsåkarna
Volvo 940
SE
4
Wille Lennartsson
Erika Lindgren
Mkspeed
Haninge MK
Volvo 242
Stavboms Motor AB
SE
4
Kim Petersson
Simon Molin
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 242
Sjöberg Motorsport
SE
4
Adrian Ring
Johan Johansson
Linköpings MS
SMK Valdemarsvik
Volvo 940
SE
4
Marcus Savela
Petri Savela
Tua
Citroën C2
FI
5
Håkan Bauer
Marika Eng
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 940
SE
5
Joakim Ellner Landberg
Elina Svensson
SMK Södermanland
Anderstorp Racing Club
Volvo
SE
5
Patrik Fredriksson
Oskar Hedén
Fryksdalens MK
Kulling MS
Volvo 940
SE
5
Rickard Gustafsson
Lucas Karlsson
SMK Södermanland
Gnesta MK
Volvo 940Voc
SE
5
Johny Helmeus
Kenny Pettersson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 242
SE
5
Krister Hernström
Jörgen Persson
Finspångs MS
Finspångs MS
Volvo 242 242
SE
5
Dan Hoff
Ethel Svantesson
Jämtlands MK
Jämtlands MK
VW Golf III 16V
SE
5
Peter Holgersson
Christina Holgersson
Linköpings MS
Linköpings MS
Volvo 244
SE
5
Andreas Hultström
Tom Törngren
SMK Nyköping
Gränna MK
Volvo 940
OpusBilprovning.se
SE
5
Tobias Isaksson
Anders Isaksson
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 940
SE
5
Hans Johansson
Magnus Lindwall
SMK Valdemarsvik
SMK Valdemarsvik
Volvo 940
SE
5
Victor Johansson
Alexander Glavsjö
Ryds MK
Fryksdalens MK
Volvo 940
Lightspeed Motorsport
SE
5
Viktor Johansson
Rickard Johansson
Vara MK
Vara MK
Volvo 940
SE
5
Robert Johnson
Per-Erik Hultin
MK Ramunder
MK Ramunder
Volvo 940
SE
5
Roger Karlsson
Josefina Hellqvist
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo S70
SE
5
Henrik Levin
Ida Levin
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
5
Jan Lingheimer
Michael Menck
V:a Östergötlands MK
SMK Motala
Volvo 940
SE
5
Michael Lundin
Erik Lindqvist
Gröndal MSK
Mälaröarnas MK
Volvo 850
Ledin motorsport
SE
5
Rickard Mossberg
Micke Widell
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Volvo 940
SE
5
Isac Nordström
David Arhusiander
Kullings MS
Jämtlands MK
Volvo 940
SE
5
Rasmus Palm
Alex Hellström
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Volvo 944
SELLHOLM TUNING AB
SE
5
Mathias Savela
Johanna Hellkvist
Stockholms BK
Hallsbergs MK
Volvo 740
SE
5
Filip Svensson
Sara Leise
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
5
Robin Thörnberg
Marika Andersson
Vrrc
Vrrc
Volvo 940
SE
5
Jan Wigertson
Åsa Wigertson
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 850
SE
6
Linus Harling
Viktoria Johansson
MK Team Westom
Kullings MS
Nissan Almera
SE
6
Johan Holm
Christer Holm
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 240
SE
6
Börje Johansson
Ingrid Johansson
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 240
SE
6
Pontus Johansson
Mikael Johansson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
6
Tony Krusell
Monica Krusell
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
6
Hampus Lindqvist
Alexander Eriksson
SMK Nyköping
Flens MS
Volvo 940
SE
6
Jimmy Lindqvist
Robin Norling
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 940
SE
6
Magnus Lindqvist
Dennis Persson
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 940
SE
6
Andreas Petersson
Patrik Espenrud
SMK Valdemarsvik
Tjust MK
Volvo 940
SE
6
Filip Rosendahl
Mikael Rosendahl
Toarps MK
Toarps MK
Volvo 240
SE
6
Ulf Örnevik
Christer Berg
Vallentuna MK
Norberg MC
Suzuki Swift MK2
Team Lindbergs
SE
7
Håkan Borgh
Jan Hellenberg
Srängnäs AMS
Bromma MS
Opel Astra G
SE
7
Mikael Johansson
Jimmy Johansson
Åtvidabergs MK
Åtvidabergs MK
VW Golf 4
Gamleby Däck & Motorcentrum Ab
SE
7
Niklas Ledin
Rickard Broberg
MK Kopparberg
Värmdö BK
Volvo S80
Ledin Motorsport
SE
7
Jonas Lindfors
Jonna Olsson
Eskilstuna MK
Katrineholms MK
VW Golf
Memo Industriplast Köping AB
SE
7
Andreas Rosén
Linus Isaksson
SMK Vingåker
Laxå MK
BMW 318I
SE
7
Tobias Söderholm
Max Lindahl
SMK Uppsala
Örsundsbro MK
VW Golf
Söderholms Motorsport
SE
8
Niklas Ahlberg
Peter Olsson
Toarps MK
Kristianstads MK
VW Golf
SE
8
Pär Henrik Andersson
Susanne Carlsson
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
VW Golf
SE
8
Joakim Blansch
Britt-Louise Blansch
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Opel Astra
PSA Motorsport
SE
8
Sebastian Dahl
Victor Svensson
Hästveda FRC
Ryds MK
Toyota Corolla
Rallyshop motorsport
SE
8
Nicklas Johansson
Eddie Nord
Munkfors MC
Munkfors MC
Opel Astra
Team Munkfors Bilskrot AB
SE
8
Tobias Petrini
Emilia Petrini
Östgöta Bilsportförening
Östgöta Bilsportförening
Audi A3
Tjällmo Profil&Reklam
SE
8
Ludwig Pettersson
Mattias Lindsjö
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
VW Golf
SE
8
Mikael Rosnell Gustavsson
Michael Saväng
Stockholms Sportvagns Klu
Kolsva MS
Saab 99
SE
8
Jakob Sandberg
Frida Lindström
Norrahammars MK
Skillingaryds MK
VW Golf
Plombo motor
SE
8
Robin Tenselius
Thomas Karlsson
Linköpings MS
Linköpings MS
Suzuki Swift
SE
9
Charles Andersson
Leif Wigert
Borlänge MK
Björnjägarns RC
Ford Escort
SE
9
Dan Andersson
Håkan Jansson
Sigtuna RC
Sigtuna RC
Ford Escort
SE
9
Björn Ask
Håkan Hult
SMK Nyköping
Katrineholms MK
Volvo 240
SE
9
Gunnar Asplund
Olle Asplund
Waxholms MK
Waxholms MK
Volvo Amazon
SE
9
Arne Bäckström
Björn Wessel
Haninge MK
Carlstad RC
Volvo 240
Arne Bäckström Historic Motorsport
SE
9
Anders Carlsson
Magnus Holmgren
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 242
SE
9
Peter Johansson
Hampus Hulting
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 240
JP Racing
SE
9
Peter Jonasson
Lina Jonasson
Ydre MK
Ydre MK
Opel Ascona B
KISA EL BYRÅ
SE
9
Dick Larsson
Henrik Söderkvist
Rasbo MK
Skillingaryds MK
Volvo 240
SE
9
Mats Lindwall
Jon Magnusson
SMK Valdemarsvik
SMK Linde
Volvo 240
SE
9
Leif Pedersen
Oskar Andersson
Flens MS
Flens MS
Opel Ascona B
SE
9
Daniel Trygg
Dan Trygg
Nyköpings Modellklubb
Nyköpings Modellklubb
Toyota Starlet
SE
9
Jan Åhlander
Anders Lind
Hedesunda MK
Hedesunda MK
Volvo 242
0
SE
10
Isak Arvidsson
Andreas Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
Larssons Plåtslageri
SE
10
Melvin Bengtsson
Joakim Bengtsson
Kullings MS
Kullings MS
Toyota Corolla
SE
10
Calle Carlberg
Torbjörn Carlberg
Nässjö MK
Nässjö MK
Volvo 940
SE
10
Alexander Fogdeby
Marcus Fogdeby
Storfors MK
Storfors MK
Volvo 940
Ec Svenska
SE
10
Kalle Gustafsson
Erik Karjula
Haninge MK
Ludvika MS
VW Polo
SE
10
Jonathan Knutsson
Jörgen Stjernström
SMK Valdemarsvik
Östgötarna BSF
Saab 900
SE
10
Tim Lagerstam
Robin Bäckström
Kullings MS
Falköpings MK
Volvo 940
SE
10
Philip Lindskog
Thorwald Lindskog
SMK Nyköping
Katrineholms MK
Suzuki MK1
SE
10
Daniel Marginean
Horatiu Marginean
Östgöta Bilsport Förening
Östgötabilsport Förening
Opel Astra
120225
SE
10
Isak Vikman
Pekka Vikman
Nora MK
Östernärkes RMC
Volvo 940
SE
10
Oscar Östlund
Anders Östlund
Hällefors MK
Hällefors MK
Volvo 240
Kjellbergs AB
SE
13
Cay Fredriksson
Staffan Lindberg
Sigtuna RC
Sigtuna RC
Saab Monte Carlo 850
SE
13
Göran Lidebjer
Anders Davidsson
V:a Östergötlands MK
Saab Sport
SE
13
Göte Nygren
Mikael Yliluoma
MK Kopparberg
Hällefors MK
Saab Monte Carlo
SE
13
Hans Åke Söderqvist
Rickard Forsell
Norbergs MC
Norbergs MC
BMC Cooper S
Söderqvist Enginering
SE
13
Urban Wahlberg
Benny Nordqvist
Linköpings MS
Linköpings MS
Ford Anglia
A.R.C Motorsport
SE
14
Bo Eriksson
Rolf Brandberg
Norbergs MC
Norbergs MC
Ford Cortina GT
SE
14
Lars Larsson
Patrik Andren
MK Kopparberg
Mkkopparberg
VW 1500 S
SE
14
Stefan Pettersson
Janne Holmberg
Rasbo MK
Almunge MK
Ford Cortina GT
Bevalko Historik Rallyteam Sweden
SE
14
Kenneth Waltersson
Johan Jansson
Anderstorp RC
Kolsva MS
Ford Lotus Cortina
SE
15
Nils Bergquist
Karl Erik Magnusson
Västerås MS
Västerås MS
Volvo 122S
Carfix Rally Team
SE
15
Stefan Bernhardson
Lotta Odenborg
Taxinge MK
Taxinge MK
Ford Mustang
SE
15
Janne Blom
Stig Bergqvist
Finspångs MS
Finspångs MS
Volvo PV
SE
15
Lasse Drotz
Claes Rundlöf
Waxholms MK
Waxholms MK
Volvo Amazon
Team Tia Racing
SE
15
Ola Eklund
Fredrik Larsson
Västerås MS
Rallyklassikerna
Volvo PV544
Car Fix Rally Team
SE
15
Per Henrik Hedberg
Hans-Åke Flink
SMK Söderhamn
Mälaröarnas MK
Volvo Amazon
SE
15
Håkan Holm
Johan Ruden
Vallentuna MK
Vallentuna MK
Volvo Amazon
SE
15
Karl-Bertil Ling
Jan Nilsson
Kolsva MS
Kolsva MS
Ford Falcon Sprint
SE
15
Mikael Sundqvist
Ann-Kristin Sundqvist
SMK Örebro
SMK Örebro
Volvo Amazon
SE
17
Jörgen Einar
Tommy Ohlsson
Almunge MK
SMK Märsta
Volvo P1800 E
SE
17
Hans Göran Jakobsson
Marita Jakobsson
Fagersta MK
Fagersta MK
Saab V4
SE
17
Alexander Jansson
Krister "chippen" Nordlund
Rasbo MK
Ford Cortina
SE
17
Ove Jonsson
Marcus Jonsson
Vimmerby MS
Vimmerby MS
Saab 96 V4
SE
17
Bengt Karlsson
Hans Karlsson
Fagersta MK
Almunge MK
Volvo 121
SE
17
Håkan Lidebjer
Karl Frisk
V:a Östergötlands MK
MSK Kvarnvingarna
BMW 2002Ti
SE
17
Sture Persson
Peter Brorsson
Jämtlands MK
Jämtlands MK
Saab 96 V4
SE
17
Bengt Samuelsson
Stefan Ihreskog
SMK Motala Bil
SMK Motala Bil
Volvo 142S
Team Torpa Gård Konferens & Event
SE
17
Sten Säfström
Jan Säfström
Sigtuna RC
Sigtuna RC
Saab V 4
Sten Säfströms Åkeri AB
SE
17
Nils Thelin
Magnus Thelin
Skillingaryds MK
BMK Uddevalla
VW 1302 RS
NTS Motorsport
SE
17
Tommy Wikström
Mikaela Wikström
Fagersta MK
Fagersta MK
Saab V4
SE
17
Curt Åkerberg
Tommy Börjesson
Flens MS
Flens MS
Volvo 142
SE
17
Karl-Olov Ölmin
Lars Fyrby
Skepptuna MK
MK Rimo
Volvo 142
SE
18
Ingemar Bodin
Jan-Olof Hedström
Almunge MK
Hamre MK
Opel Kadett Gt/e
R-Sport Sweden
SE
18
Sören Carlsson
Göran Svensson
Team Skogsåkarna
SHRA Mantorp
Opel Ascona A
SE
18
Jårs Damberg
Hans Sylvan
För.rallyklassikerna
Djursholms MK
Volvo 164
SE
18
Tomas Damm
Tomas Kasselstrand
MK Kinda
MK Kinda
Volvo 142
Hycklinge Bensin & Service AB
SE
18
Tomas Ebegård
Pettri Väätänen
KAK
Haninge MK
Porsche 911
Arne Bäckström Historic Motorsport
SE
18
Per Göransson
Bengt Lank
Almunge MK
Fagersta MK
Rover P6
SE
18
Tony Jansson
Sussi Andersson
Almunge MK
Rasbo MK
Ford Escort Rs.2000
Bevelko Historic Rally Team Sweden
SE
18
Jocke Johnson
Anna Hultin
MK Ramunder
MK Ramunder
Opel Ascona A
SE
18
Jöns Jonsson
Åke Holmbom
Offerdals MK
Jämtlands MK
Opel Kadett Gt/e
SE
18
Anders Malm
Anders Andersson
Ydre MK
Va Östergötland MK
Opel Ascona A
Team korvgubben motorsport
SE
18
Rolf Norlin
Kai Rantanen
MSK Hammaren
Enköpings MK
Opel Ascona-A Crossflow
Team Metal- Fach AB
SE
18
Björn Olofsson
Niklas Ryghammar
MK Rimo
Waxholm MK
Ford Escort RS 2000
Team Tia Racing
SE
18
Walter Olofsson
Kjell Andersson
Skepptuna MK
Huddinge MK
Saab V4
SE
18
Anders Olsson
Ragnar Glav
Vaxholm MK
Vallentuna MK
Volvo 164
Team Tia Racing
SE
18
Lars-Göran Olsson
Tom Andersson
V:ä Östergötlands MK
V:ä Östergötlands MK
Volvo 142
SE
18
Anders Pettersson
Jonathan Pettersson
Tjust MK
Tjust MK
Ford Escort RS 1800 BDG
SE
18
Sven Stors
Glenn Stors
Mälaröarnas MK
Mälaröarnas MK
Opel Ascona A
Arbetsfordon AB
SE
18
Peter Thume
Karin Danielsson
Kolsva MS
Kolsva MS
Opel Kadett GTE
SE
18
Erik Uppsäll
Sören Dahlin
Sigtuna RC
Huddinge MK
Saab 96 V4
HECO Alluminiumtrailer AB
SE
18
Enar Viktorsson
Pierre Ellison
MK Trophy
Säffle MC
Ford Escort RS1600 Bda
SE
18
Ulf Zetterström
Lars-Gunnar Karlsson
Vallentuna MK
Vallentuna MK
Ford Escort RS 2000
SE
19
Ola Axelsson
Torbjörn Jönsson
Västerås MS
Forshaga MC
Volvo 240
AXELSSONS TURISTTRAFIK AB
SE
19
Markus Börjesson
Björn Ekenved
Älvbygdens MK
Göteborgs MF
Volvo 240
SE
19
Ruben Davidsson
Göran Kaldenberg
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 240
SE
19
Patrik Dybeck
Jonny Norling
SMK Gävle
Skutskärs MS
VW Golf 1
Batteribolaget
SE
19
Bengt Forsberg
Jörgen Larsson
Stockholms BK
Stockholms BK
Volvo 240
SE
19
Jonas Gustafsson
Conny Westlund
SMK Gävle
SMK Gävle
VW Golf
SE
19
Jan Hagberg
Per Mikael Ekström
Kinds MK
Toarps MK Borås
Volvo 242
SE
19
Björn Johansson
Håkan Lindh
MSK Kvarnvingarna
MSK Kvarnvingarna
Opel Ascona
SE
19
Rune Karlsson
Christer Nylén
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 240
SE
19
Tommy Karlsson
Urban Bohlin
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Saab 99 EMS 16V
SE
19
Per-Erik Lundgren
Mikael Andersson
Borlänge MK
Eskilstuna MK
Ford Escort MK 2
SE
19
Fredric Nordh
Sara Nordh
Ydre MK
Ydre MK
Saab 99
SE
19
Lars-Ove Olsson
Curt Lundmark
Forshaga MC
Västerås MS
Opel Ascona 400
SE
19
Kalle Olstam
Jonas Karlsson
Nora MK
Nora MK
Volvo 242
EC Svenska AB
SE
19
Per-Arne Sjöstedt
Mikael Ence
Haninge MK
Haninge MK
VW Scirocco
SE
19
Daniel Wall
Jeanette Kjäll
MSK Kvarnvingarna
Volvo 240
SE
19
Krister Wennman
Patric Söderlund
Rasbo MK
Rasbo MK
VW Golf GTI
Wennmans Bilplåt AB
SE
19
Janne Westlund
Anita Jansson
MK Kopparberg
MK Kopparberg
Volvo 240
SE
20
Janne Pettersson
Lasse Andersson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Audi quattro
SE
20
Anders Söderberg
Lotta Strand
Botkyrka MK
SMK Valdemarsvik
Opel Kadett GSI
SE
21
Ulrica Hjalmér
Emil Lennartsson
MK Speed
MK Speed
Subaru Forester
Stavboms Motor AB
SE
21
Johnny Kindmark
Mikael Gustavsson
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Volvo S40
SE
30
Ingemar Andersson
Vakant
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 944
SE
30
Victor Liljesson
Patrik Wiström
Linköpings MS
Linköpings MS
Ford Fiesta R2
Appelskogs Bil AB
SE
30
Albin Nordh
Joakim Sjöberg
Ydre MK
Hofors MS
Renault Twingo R2
Team Korvgubben Motorsport
SE
30
Niklas Thapper
Tony Andersson
MSK Kvarnvingarna
Team Skogsåkarna
Volvo 244
SE
30
Stanley Thiman
Anton Friberg
MSK Kvarnvingarna
MSK Kvarnvingarna
Volvo 940
SE
www.resultatservice.com