Anmälningslista

Anmälda till Rally Grussprint: Temahallen Grussprint

31 okt 2020 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 2
2 Appendix K 10
3 A-Förare - Klass Standard 6
4 A-Förare - Klass Trimmat 17
5 A-Förare - 4 WD 2
6 B-Förare - Klass Standard 6
7 B-Förare - Klass Trimmat 11
8 B-Förare - 4 WD 2
9 C-Förare - Klass Standard 24
10 C-Förare - Klass Trimmat 9
11 C-Förare - 4 WD 0
30 Föråkare 4
Totalt 93

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Gustaf Ekenved
Fredrik Ekenved
Göteborgs MF
Göteborgs MF
Volvo 944
SE
1
Hannes Håkansson
Christer Håkansson
Asarums MS
Ryds MK
Volvo 940
Lightspeed Motorsport
SE
2
Johnny Andersson
Anettet Andersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 142
SE
2
Magnus Andersson
Lina Andersson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Sunbeam Talbot Lotus
SE
2
Östen Andersson
Simon Andersson
Eslövs MK
Eslövs MK
Saab V4
AM Elteknik
SE
2
Sven-Åke Angerd
Niklas Johansson
Norrahammars MK
Anderstorps RC
Ford Escort RS 1800
SE
2
Per Eriksson
Per Rosendahl
SMK Örkelljunga
Rhk
VW 1303
SE
2
Morten Eskildsen
Michael Christensen
Historisk Motorsport DK
Ask Hedeland
Peugeot 309 GTI
DK
2
Tommy Karlsson
Urban Bohlin
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Saab 99 EMS 16V
SE
2
Lars Nilsson
Per Malmström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Saab 99
SE
2
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
2
Thomas Thelin
Magnus Thelin
BMK Uddevalla
BMK Uddevalla
Fiat 131 Abarth
SE
3
Leif Axelsson
Peter Augustinsson
S:a Sunnerbos MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
3
Kurt Ekelund
Daniel Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
3
Mattias Erelt
Åke Lundberg
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 740
SE
3
Jesper Larsson Odenmalm
Lovisa Kaunitz Odenmalm
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Corolla
SE
3
Bengt Malmgren
SMK Hörby
Volvo 944
SE
3
Tyko Nilsson
Elisabeth Nielssen
Hässleholm MK
Volvo 940
SE
4
Mikael Andersson
Steinar Bakkland
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Mikael Andersson
Mikael Exenberger
Älmhults MK
Ljungby MK
Toyota Corolla
SE
4
Eskil Carlsson
Marina Carlsson
Varbergs MK
Varbergs MK
VW Golf
SE
4
Johan Green
Hässleholms MK
Wäxjö MS
Toyota Corolla
SE
4
Peter Holgersson
Gustav Lindfors
Ryds MK
Hässleholms MK
Ford Escort MK II
SE
4
Hans Johansson
Alexander Harsten
Olofströms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
4
Thord Johansson
Emil Månsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
K Boalt Johnsson
Tomas Englund
Osby MK
Volvo 240
SE
4
Janne Kristiansson
Bo Karlsson
Wäxjö MS
Älmhults MK
Volvo 940
SE
4
Per Löfqvist
Kinds MK
Volvo 940
SE
4
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Tommy Nilsson
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Honda Civic
SE
4
Görgen Persson
Tomas Hallen
Hässleholms MK
Arlövs MC
Volvo 244
SE
4
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
4
Ola Schönström
Daniel Ekdahl
Arlövs MC
Lunds AC
Volvo 940
SE
4
Conny Svensson
Annika Hansen Viberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
4
Robin Svensson
Tba
SMK Hörby
Volvo Volvo 940
SE
5
Ingvar Andersson
Adam Andersson
Hässleholms MK
Subaru Impreza
SE
5
Bertil Carlsson
Ingemar Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
Mitsubishi EVO Vll
SE
6
Olof Andersson
Hanna Zettervall
Osby MK
Hästveda FRC
Volvo 740
SE
6
Nicklas Eriksson
Kid Eriksson
Gullabo RC
VW Golf
SE
6
Andreas Håkansson
Maja Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
6
Jonas Molin
Bengt-Arne Molin
Skene MS
Skene MS
Toyota Corolla
SE
6
Jens Oscarsson
Susanne Oscarsson
Toarps MK
Toarps MK
Volvo 850
Team Kråka
SE
6
Lars Svensson
Vip
Hässleholms MK
VW Golf
SE
7
Oscar Arvidsson
Isak Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Golf 3
Larssons Plåtslageri
SE
7
Skawomir Bronk
Michel Helgason
Lunds AC
Lunds AC
BMW M3 Cupe
PL
7
Alf Fougstedt
Malin Fougstedt
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
7
Johannes Haraldsson
Marcus Truedsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
7
Robin Håkansson
Niklas Eriksson
Gullabo RC
Nybro AC
Opel Astra
SE
7
Mikael Ingemansson
Kristian Eriksson Dahl
Hästveda FRC
Hästveda FRC
Volvo 244
SE
7
Clint Jeffman
Gariela Jeffman
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
Rönneberga Rally Team
SE
7
Andreas Lexander
Elida Lexander
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 242
SE
7
Jimmy Lundqvist
Leif Gustavsson
Ryds MK
Ryds MK
Opel Ascona B
SE
7
Elias Lörd
Vakant
Hässleholms MK
Ford Fiesta R2
Lörd Motorsport
SE
7
Martin Olsson
Charlotte Hildingsson
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 244
SE
8
Tobias Ekelund
Gert Ekelund
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Subaru Impreza 555
SE
8
Håkan Rönnebring
Sandra Rönnebring
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mitsubishi EVO IX
SE
9
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
9
Kjell Andersson
Tobias Andersson
SMK Hörby
Tomelilla MK
Opel Ascona B
SE
9
Kevin Athley
Vakant
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
9
Kristoffer Bengtsson
Jennie Johbonell
Simrishamns MK
Eslövs MK
Volvo 240
SE
9
Peter Dahlsund
Varbergs MK
Volvo 940
SE
9
Fredrik Ekholm
Håkan Ekholm
Hyllinge MS
Hyllinge MS
Suzuki Swift
SE
9
Conny Eriksson
Lars Gustafsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Opel Ascona B
SE
9
Kevin Gustavsson
Kim Johansson
Asarums MS
Asarums MS
Opel Astra
SE
9
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
9
Magnus Ingesson
Frida Ingesson
Toarps MK
Toarps MK
Volvo S70
SE
9
Roy Larsen
Per-Henrik Ekholm
Hyllingems
Hyllingems
Volvo 940
SE
9
Rasmus Larsson
Hampus Larsson
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Starlet
SE
9
Tobias Larsson
Felicia Andersson
Kristianstad MK
SMK Hörby
BMW 316
SE
9
Erik Lindfors
Josefin Ingvarsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
9
Johannes Ljungbäck
Marcus Gadd
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
9
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
9
Valentin Mårtensson
Tommy Gullberg
Dalby MK
Dalby MK
Volvo 940
Lundells Motorsport
SE
9
Björn Nilsson
Nathalie Nilsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
9
Mattias Nilsson
Robin Liljegren
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mazda 323
SE
9
Nils-Åke Ohlsson
Bengt Karlsson
Asarums MS
Asarums MS
VW Golf 3
SE
9
Thomas Olofsson
Juha Haukilahti
Gullabo RC
Gullabo RC
Toyota Corolla
SE
9
Alexander Persson
Linda Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
9
Johan Svensson
Per-Ivar Hellberg
Kristianstads MK
Osby MK
Volvo 240
SE
9
Christian Tranström
Ellinor Tranström
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
10
Ulf Augustinsson
Hässleholms MK
Peugeot 106 Xsi 1,6
SE
10
Dennis Eriksson
Isabell Persson
Hässleholms MK
Hästveda FRC
Opel Ascona B
SE
10
Berndt Holgersson
Peter Lundin
Ljungby MK
Ljungby MK
Opel Ascona B
SE
10
Adam Håkansson
Dennis Kullberg
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
Lightspeed Motorsport
SE
10
Arvid Johansson
Alicia Jonasson
Lessebo MK
Lessebo MK
Volvo 240
SE
10
Torbjörn Karlsson
Fredrik Dehlin
Älmhults MK
Hässleholms MK
BMW 325
SE
10
Håkan Larsson
Vip
Kristianstad MK
Toyota Starlet
SE
10
Christian Ljungdahl
Sebastian Idensjö
Rödeby Eks MS
Kalmar MK
Volvo 940
SE
10
Kevin Möllerström
Vakant
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
30
Willy Ingemansson
Vakant
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
30
Lars Johnsson
Vakant
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
30
Jimmy Möllerström
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
30
Ola Sandberg
Martin Stjernberg
Hässleholms MK
Kristianstad MK
Ford Fiesta R2
SE
www.resultatservice.com