Anmälningslista
Anmälda till RallySprint: Minnesbergs Sprinten
29 aug 2020 - Rally Österlen
Producerad av Resultatservice
Nr | Klass | Antal |
---|---|---|
1 | Ungdomsrally | 0 |
2 | A-B-C-förare: Appendix K | 3 |
3 | A-B-förare Grupp E | 0 |
4 | C-förare Grupp E | 3 |
5 | A-B-C-förare: 4WD | 3 |
6 | A-förare 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N och Nationell Special | 5 |
7 | B-förare 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N och Nationell Special | 3 |
8 | C-förare 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N och Nationell Special | 6 |
9 | A-och B-förare: Grupp F och VOC | 4 |
10 | C-förare: Grupp F och VOC | 5 |
30 | Föråkare. Godkänd av arrangören för anmälan | 0 |
Totalt | 32 |
Klass | Förare/Kartläsare | Klubb/Klubb | Bil/Anml. | Nat |
---|---|---|---|---|
Skawomir Bronk Michel Helgason |
Lunds AC Lunds AC |
BMW 323 Compct |
||
Sten Bondesson Per Bondesson |
Gullabo RC Gullabo RC |
Opel Ascona |
||
Björn Bäckström Robin Bäckström |
Botkyrka MK Botkyrka MK |
Opel Kadett GTE BÄCKSTRÖM RALLY TEAM |
||
Hannu Saikanmäki Emil Svensson |
Olofströms MK Olofströms MK |
Ford Escort RS2000 |
||
Roy Andersson Carina Andersson |
Orustbilsportklubb Orustbilsportklubb |
Saab 90 |
||
Kevin Gustavsson Kim Johansson |
Asarums MS Asarums MS |
Opel Astra |
||
Björn Nilsson Jörgen Pedersen |
Hässleholms MK |
VW Golf |
||
Rolf Grybb Tobias Grybb |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Citroën DS3 R5 |
||
Sune Larsson Linus Persson |
SMK Hörby Eslövs MK |
Mitsubishi Mirage |
||
Håkan Oddshammar Pamela Oddshammar |
Lunds AC Lunds AC |
Ford Fiesta R5 |
||
Mats Andersson Erik Harrysson |
Eslövs MK Hörby MK |
Opel Astra AM Elteknik |
||
Tommy Andersson Thomas Hallén |
SMK Hörby Arlövs MC |
BMW M3 E46 |
||
Joacim Kristiansson Roger Clausson |
SMK Hörby Sjöbo MK |
Opel Corsa B |
||
Mats Lundahl Johnny Hansson |
Svedala MK Svedala MK |
BMW M3 |
||
Bjarne Rutgersson Patrik Cederberg |
Stenungsunds MS Dals MK |
BMW M3 Team jordvarme.se |
||
Alf Fougstedt Malin Fougstedt |
Eslövs MK Eslövs MK |
Ford Escort |
||
Hans Perbjörs Linnea Perbjörs |
Lima MS Lima MS |
VW Golf MK3 |
||
Simon Andersson Jörgen Jönsson |
Eslövs MK Hörby MK |
Opel Adam R2 AM Elteknik |
||
Stefan Kristensson Christina Bondesson |
Tomelilla MK Tomelilla MK |
Volvo 242 |
||
Andreas Lundahl Marie Eriksson |
Svedala MK Svedala MK |
Volvo 240 |
||
Arne Oddshammar Jacob Norden |
Lunds AC Lunds AC |
BMW 325Ia |
||
Ola Sandberg Sofia Sörensson |
Hässleholms MK SMK Hörby |
Ford Fiesta R2 |
||
Mikael Willander Göran Mårtensson |
Trelleborgs MK Trelleborgs MK |
Volvo 242 Tre-Mek i Trelleborg AB |
||
Leif Axelsson |
S:a Sunnerbos MK |
Volvo 940 |
||
Jan Håcansson Jesper Nielsen |
Dalby MK |
Volvo 850 |
||
Rolf Arne Nilsson Felix Nilsson |
SMK Hörby SMK Hörby |
Volvo 944 |
||
Christer Westerdahl Marie-Louise Westerdahl |
Skillingaryds MK Skillingaryds MK |
Volvo 940 Team Westerdahl rally |
||
Kristoffer Bengtsson Jennie Johbonell |
Simrishamns MK Eslövs MK |
Volvo 240 |
||
Bengt Glemander Alex Rosenius |
Trelleborgs MK |
Volvo 944 |
||
Ted Malm Katharina Malm |
Arlövs MC Arlövs MC |
Volvo 240 Lundells Motorsport |
||
Valentin Mårtensson Tommy Gullberg |
Dalby MK Dalby MK |
Volvo 940 Lundells Motorsport |
||
Johan Svensson Tyko Nilsson |
Kristianstads MK Hässleholms MK |
Volvo 240 |
||
|