Anmälningslista

Anmälda till Rally: Temahallen

4 jun 2022 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 1
2 Appendix K 9
3 A-Förare - Klass Standard 4
4 A-Förare - Klass Trimmat 5
5 A-Förare - 4 WD 1
6 B-Förare - Klass Standard 2
7 B-Förare - Klass Trimmat 5
8 B-Förare - 4 WD 0
9 C-Förare - Klass Standard 10
10 C-Förare - Klass Trimmat 4
11 C-Förare - 4 WD 0
30 Föråkare 0
Totalt 41

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
9
Linus Larsson
Johan Nilsson
Arlöv
Volvo 940
Lundells motorsport
SE
9
Oliver Larsson
Ola Stenberg
Arlöv MC
Arlöv MC
BMW 318I
Lundell motorsport
SE
9
Nils-Åke Ohlsson
Bengt Karlsson
Asarums MS
Asarums MS
VW Golf 3
SE
10
Paul Johnsson
Viktor Klaar
Christianstad RC
Opel Ascona B
SE
2
Morten Eskildsen
Michael Sahl Christensen
Historisk Motorsport DK
Ask Hedeland
Peugeot 309 GTI
DK
9
Jörgen Pedersen
Oskar Mortensen
Hässleholm
Älmhult
Wv Golf
SE
3
Tyko Nilsson
Karolina Persson
Hässleholm MK
Volvo 940
SE
3
Kurt Ekelund
Mattias Liljedahl
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
4
Johan Green
Magnus
Hässleholms MK
Wäxjö MS
Toyota Corolla
SE
7
Johannes Haraldsson
Vip
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
2
Göte Karlsson
Stefan Johansson
Hässleholms MK
Laholms MK
Opel Ascona A
SE
5
Magnus Larsson
Vip
Hässleholms MK
Ford Fiesta R5
GNM Sweden AB
SE
9
Johannes Ljungbäck
Christoffer Götz
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
7
Jimmy Möllerström
Rickard Ingemansson
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
10
Kevin Möllerström
Dennis Eriksson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
2
Lars Nilsson
Simon Nilsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Escort RS 2000
SE
9
Martin Nilsson
Patrik Lundahl
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Saab 99
SE
4
Mikael Rosenberg
Görgen Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
10
Ola Sandberg
Marcus Rossander
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta R2
SE
9
Johan Svensson
Malin Johansson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
6
Lars Svensson
Marcus Gadd
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
7
Martin Olsson
Martin Lilja
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 244
SE
4
Hampus Larsson
Vip
Kristianstads MK
Honda Civic
SE
3
Jesper Larsson Odenmalm
Anton Larsson
Kristianstads MK
Toyota Corolla
SE
10
Andreas Berg
Amanda Berg
Lunds AC
Lunds AC
BMW 325
SE
4
Hans Johansson
Isabell Johansson
Olofströms MK
Olofströms MK
Volvo 240
SE
2
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
7
Olof Andersson
Hanna Zettervall
Osby MK
Hästveda FRC
Volvo 242
SE
2
Mats Andersson
Bengt Petersson
Ryds MK
Ryds MK
Ford Escort RS 2000
SE
4
Mattias Bengtsson
Oskar Andersson
Ryds MK
Grimslövs MS
Toyota Starlet 16V
SE
1
Adam Grahn
Marcus Sundh
Simrishamn MK
Älmhults MK
VW Polo
SE
2
Håkan Bercic
Felix Bercic
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
9
Roy Larsen
Pernilla Larsson
SMK Hörby
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
3
Bengt Malmgren
Johan Svensson
SMK Hörby
Svedala MK
Volvo 944
SE
9
Rasmus Wingren
Ola Wingren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
6
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 940
SE
2
Per Eriksson
Vip
SMK Örkelljunga
VW 1302 S
SE
2
Lars Gren
Mr Co-Driver
Tidkort Test
Fiat Uno
SE
2
Ingemar Johnzon
Alf Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
Volvo 140
SE
7
Andreas Martinsson
Lucas Martinsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940
SE
9
Björn Nilsson
Nathalie Nilsson
Älmhults MK
Älmhults MK
VW Golf 2
SE
www.resultatservice.com

Meny

Temahallen

4 jun 2022 - Hässleholms MK